همانطور که قبلا نیز اشاره شد فوکویاما یکی از بالهای اوجگیری پرواز شیعیان در حوزه تهاجم را مهدویت دانسته است. به همین دلیل بر آنیم چندی از چالش های رو در روی مهدویت را که اغلب از طرف غرب اشاعه می گردد معرفی نماییم. اولین موضوع مورد بحث دشمن شناسی در حوزه ادیان و تهاجمات آن است.
سوال این جاست که در اصل دین دشمنان اسلام چه دینی است؟
آیا اصلی ترین دشمنان اسلام مسیحی هستند؟
آیا اصلی ترین دشمنان اسلام  یهودی  هستند؟
آیا اصلی ترین دشمنان اسلام بی دین (آئین خاصی از پرستش) هستند؟

مسلما جواب تمام این سوالات نهی می باشد. به عبارت دیگر اصلی ترین دشمان اسلام (غرب) نه مسیحی هستند نه یهودی....
شاید به نظر خیلی از مخاطبین این گفته صحیح نباشد اما با اندک تاملی می توان فهمید که آنان هیچ کدام نه مسیحی هستند نه یهودی . حال سوال اینجاست که آنان به چه دینی هستند؟
برای روشن تر شدن موضوع بهتر است کمی عقب تر برویم ، یعنی زمان ظهور حضرت موسی (ع) . که می توان این زمان را نقطه عطفی در تاریخ تمدن جهان دانست . فراعنه مصر که اصلی ترین دشمنان حضرت موسی (ع) بودند به امر الهی توسط وی به هلاکت رسیدند اما دین اصلی آنان  در بین کاهنان معابد فراعنه ماندگار شد. آنان توانستند به راحتی پس از حضرت موسی (ع) دین یهود را به تحریف بکشند و با اکثر پیامبران بعد از وی درگیر شدند.
آنان به راحتی دین حضرت مسیح را نیز به تحریف کشیدند. به عبارتی دیگر امروز کسی به عنوان واقعی مسیحی یا یهودی وجود خارجی ندارد.
اما سوالی که در این میان باید به آن نیز پرداخت این است که این دین که توانسته با نامهای دیگر ادیان به فعالیت خود ادامه دهد چه دینی است؟
بهترین جواب برای این سوال شیطان پرستی است . اما بسیاری از افراد که خود را مسیحی یا یهودی می دانند به پشت پرده این ماجرا واقف نیستند . باید توجه داشت که سران حکومت های غرب به خوبی به این مسئله واقف هستند و مسئله را در تشکیلات های مخفی خود نسل به نسل انتقال داده اند تا امروز بتوانند بر جهان حکومت کنند. آنان مردم را به دو قسمت تقسیم کرده اند خواص و عوام  به خوبی می دانستد که قبل از بازگشت به دوران حکومت خود بایستی خواص را به خود جذب کنند. به همین علت برای این قسم از افراد جامعه تشکیلاتی به نام فراماسونری ایجاد شد. البته شایان ذکر است که پس از موفقیت در این زمینه دین رسمی شیطان پرستی در بین عوام نیز تبلیغ شد.
به همین دلیل در این بخش از وبلاگ سعی خواهیم کرد پیرامون این دو مطلب مطالبی را تقدیم حضورتان گردانیم.