شاید بتوان مهمترین ورزش ساخته شده در راستای منافع شیطان را فوتبال دانست. اینکه حقیر از لفظ ساخته شده برای این جمله استفاده کردم به این دلیل است که معتقدم اصل فوتبال ماسونی است و کلا فوتبال و ورزش فوتبال ریشه شیطانی دارد.
شاید ادعای چنین مطلبی آن هم در چنین جامعه ای کاری بسیار خطرناک و پر از حاشیه باشد . ولی بنده به خود اطمینان می دهم مخاطبین عزیز بعد از خواندن مطالبی که در این عرصه ذکر خواهد شد خود به راحتی به این نتیجه خواهند رسید.
اینکه بیشینه واقعی این ورزش هنوز معلوم نیست خود بیانگر احتمال ماوسنی بودن ورزش فوق را بیشتر می کند. استفاده دیرینه از نمادهای ماسونی در این ورزش و سعی روز افزون در تبلیغات افکار ماسونی از طریق این ورزش انسان را به قطع نظر در مورد ماسونی بودن فوتبال می رساند.
ابتدا چند نمونه از این استفاده ها را می بینیم:به راحتی می بینیم تمامی اعداد و ابعاد داخل زمین به جز ابعاد دروازه (هدف) مضربی از 11 هستند. همه ما دیگر در مورد عدد 11 و نمادسازی از طریق آن در جریان فراماسونری اطلاعاتی داریم و می بینیم که این عدد در فوتبال نیز قابل مشاهده است.
به عنوان مثالی دیگر به مسابقات جام جهانی فوتبال 2010 می پردازیم:
این بازی ها در تاریخ 11 ژوئن آغاز گشت و بازی فینال  در 11 ژولای انجام شد (ژوئن و ژولای به ترتیب ششمین و هفتمین ماههای سال میلادی هستند که جمعشان 13 می شود ).
اگر در طرحهای مثلثی  منقوش بر روی توپ این بازی ها که حرف و حدیث های زیادی نیز در باره آن (توپ)بوجود آمده اندکی دقت بفرمایید متوجه خواهید شد که روی بدنه توپ چهار هرم آیرودینامیک طراحی شده که در کنار هر ضلع آن یازده مثلث یا هرم کوچکتر قرار دارد که مجموعا در اطراف هر مثلث بزرگ ۳۳ مثلث یا هرم کوچک جای می گیرد!اگر خوب دقت بفرمایید بر روی توپ این بازی ها با عبارت عجیبی مواجه می شوید که دیگر هر گونه شکی را بر طرف می سازد!
"Jabulani "

گفتنی است این واژه  در واقع یاد آور نام خدای شیطانی ماسونهاست که بر روی این توپ نقش بسته است ، Jahbulon خدایی مرکب از یهوه (خدای یهودیان)   ،بعل(خدای شیطانی مردم بین النهرین و کنعان ) و  "آن" نام اوسیریس (خدای مردگان در مصر باستان) است.این کلمه در فارسی "یه بال آن" تلفظ می شود.

در واقع یهودیان سامری نسب که از دین موسی (ع) منحرف گشتند ، پرستش این خدایان (بعل و اوسیریس) را که از مردمان مصر و بابل وام گرفته بودند  وارد دینشان کردند و به پرستش خدایی جدید به نام Jahbulon پرداختند.و امروز نیز فرزندان نا مشروع این شبکه شیطانی یعنی فراماسونها (البته در درجات بالای سازمان)و شبکه ایلومیناتی نیز این موجود را مورد پرستش قرار می دهند

شایان ذکر است بنا بر گفته مسئولان فیفا "Jabulani " نام یکی از یازده(باز هم عدد 11) زبان زنده ایست که در افریقای جنوبی تکلم می شود و بنا بر قولی دیگر "Jabulani " را فعلی به معنای شادکردن در زبان "زولو" ( Zulu )   دانسته اند!آیا واقعا توپ بازی های جام جهانی جایی برای نوشتن کلمه ای ، آن هم بر مبنای یکی از 11 زبان زنده آفریقا است!!!

بر روی این توپ ما شاهد لوگوی بازی های2010 نیز هستیم اما نکته بسیار عجیب و درخور توجه وجود تصویر سر پرنده ای در گوشه بالا و سمت راست لوگو است که بدون هیچ توجیهی در آنجا قرار گرفته است.

اما حقیقتا باید بدانید که این تصویر چشم "هروس" خدای پاگانیستی و شیطانی ماسونها است(هروس فرزند ایسیس و اوزیریس است که او را به شکل شاهین نشان می دهند) .

در میان ورزشگاه هایی که برای جام جهانی 2010 ساخته شده اند، ورزشگاه دوربان از ویژگی خاصی برخوردار است .
اگر از بالا به این ورزشگاه نگاه کنیم باز هم الگوی تک چشم را می بینید ، اما نکته جالبتر اینکه نام این ورزشگاه "MOSES" به معنای "موسی" می باشد که گمان  می رود مبنی بر نقش یهودیان و صهیونیستها در پس پرده این جریانات را تقویت می نماید.و در آخر باید اشاره ای داشت به پیش بینی های انجام شده در طی این مسابقات. همانطور که به یاد دارید طی این مسابقات صحبتهایی مبنی بر پیش بینی نتایج مسابقات توسط یک اختاپوس بود . جریان فوق به راحتی با قرار دادن پرچم کشورها در سمت راست یا چپ نتیجه بازی را از قبل مشخص می کردند. اما نقطه جالب و ظریف در این بحث اینجاست که بعد از اتمام جام اعلام کردند پیش بینی ها توسط یک جادوگر انجام می گرفته و اختاپوس بیچاره را نیز کشتند تا مدرکی در دست نماند. این همان تبلیغ کابالا و جادوگری است که امروزه در فوتبال به وضوح دیده می شود. در حالی که برای حقیر شکی نیست که نتایج فوتبال در این جام در داخل میدان رقم نمی خورد.

موضوع جادو و جادوگری در فوتبال به حدی جدی است که می بینیم در ایران و در رسانه ملی از برنامه هایی مثل 90 که مجری اش به گفته مهندس ضرغامی عزیز با سیاست های رسانه آشناست مطرح می شود.

به نظر شما آیا این همه مسائل مربوط به فراماسونری که در ادامه مطالب نیز به تعداد کثیری از آنان اشاره خواهد شد در ورزشی مثل فوتبال اتفاقی است؟
در نظر داشته باشید که فوتبال را گلادیاتوری نو نامیده اند ، که بعدا در این مورد نیز به تفصیل بحث خواهد شد.


با تشکر از دکتر رائفی پور